| DdoarEuuu a întrebat:

Statusuri din melodii?! Cine ma ajuta? + cat mai multeeee >: :3

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

1. E fata care sta zâmbind atunci când vii acasa. Si poti jura ca nu e alta mai frumoasa.

2. Chiar daca prafuit, zâmbetul o sa îmi ramâna! E prima poza pe care am facut-o împreuna.

3. Sa nu regreti ce a fost, ne ramân amintiri...Aminteste-ti de prima zi day dreaming

4. Îti mai aduci aminte cum ne-am cunoscut? Ne bufnea râsu' ca ne-apropiam prea mult.

5. Eu nu m-am saturat sa te cuprind. Nu m-am saturat sa te surprind. Nu m-am saturat sa iti soptesc. N-am sa ma satur deloc sa te privesc.

6. E-n regula du-te sa razi cu fetele. Stiam ca oameni slabi isi ascund sentimentelestraight face

7. Si mai e ceva: "Stii ca iarna, tu, esti vara mea!"

8. Si ne e frica sa zambim, ne e frica sa incercam sa iubim, stim ca la finalul oricarei povesti, suferim!

9. Ce multe amintiri ne cheama acum, cand totul e trist, cand totul e scrum...

10. Mi-e dor de toate. Si tu de fiecare data ma dai la o parte!

11. Era miercuri spre joi. Ma iubeai pan'la cer si inapoi. Doua nopti mai tarziu. Nu puteam sa zbor sau sa mai fiu.

12. Singura alerg prin ploi, abatuta ca de un pacat. Te-as cauta dac-as afla pe ce drum ai plecat.

13. Si m-ai vazut cu el de mâna, te-ai blocat pentru o clipa. Pentru prima data în viata paream chiar fericita!

14. Si las toata durerea in grija ta, mie mi-a ajuns, gata! happy

15. Paharele sus! Sampania sa curga. Respect pentru fetele care i-au facut pe fraieri sa planga.

16. Îmi place, chiar daca nu mai gasesc unele cuvinte. Îmi place cum spui tu asa: "Sa fii cuminte!":X

17. Cat e de simpla viata cand noi suntem pe bune. Cate amintiri, cate placeri, cate nopti nebunesmugblushing

18. Atatea sentimente, ce tresariri, trairi. Si tot mai am momente cand te sorb din priviri:-x

19. Si o strangi la pieptul tau la fel ca acum ceva timp. Si iti dai seama ca n-ai fi renuntat la ea pentru nimic...

20. Atat de tacuta. Misterul ii provoaca o privire pierduta...