| Vasilina a întrebat:

Statusuri frumoase ceva?laughing simple, scurtebig grin nu conteaza genul:d ba chiar de preferat inventate de >voi.big grin< mersiii

funda:O

Răspuns Câştigător
| Girl a răspuns:

Http://annamarya15.wordpress.com/]

sper sa gasesti ce vrei tu:*:*:*:

3 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Ce vrei tu nu imi pasa. Parerea ta pentru mine nu mai conteaza, a contat candva, a trecut de mult! nu mai sunt aceea fata de anul trecut!

Asta numeni nu il are siiigur! E facut de mine. Nu e chiar asa reusit dar asta este.

Love is in the air. Pacat ca bate vantul. laughing

Nu e bine ce facm! Dar o facem bine!thumbs up

Noi pe TPU`ncercat,
Multe funde sa`dunam
Noi speram si tot speram
Pentru funde sa luptam.

asta am facut`o acum.

| Twp3w a răspuns:

DragOstea este un munte pe care il urci razand si il coborii plangandd`!happy

Cel care te face sa plangi nu ati merita lacrimile, iar cel care le merita nu te va face niciodata sa plangi happy!

♥ Când viata iti da 1000 de motive pentru a plânge, demonstreaza ca ai o 1001 de motive pentru a zâmbilove struck

♥ Este atat de schimbata! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata!

Cu timpul, intelegi ca doar cel care e capabil sa te iubeasca cu defectele tale, fara a pretinde sa te schimbe, iti poate aduce toata fericirea pe care ti-o doresti love struck

♥ Daca ti la ea nu o fa sa sufere si fa tot posibilul sa mearga bine lucrurile!

Chiar dacă fac multe prostii, şi spun multe porcării; să ştii. Tot ce e mai bun în sufletul meu. Se leagă de tine!love struck"

Cel mai trist lucru in viata e sa-l vezi pe cel pe care-l iubesti iubind pe altcineva`!love struck

Nu prefera frumusetea care este in zadar, ci prefera caracteru care este atat de rar!happy

Ii ignoram pe cei ce ne adora...ii adoram pe cei ce ne ignora.ii ranim pe cei ce ne iubesc.si din pacate ii iubim pe cei ce ne ranesc`!; x

♥ Daca ar fi totul exact asa cum iti doresti, nu ai mai avea pentru ce sa lupti, sa speri si sa iubesti`!:* ♥

Las`o sa cada, sa planga, sa simta ca traieste! caci stii mai bine ca toti...ea, intr-un sfarsit, mereu zambeste!

Dragostea este sentimentul cel mai maret, care face minuni, care faureste oameni noi, creeaza cele mai mari valori morale.

Cand iubesti puternic, gasesti intotdeauna ceva nou in persoana iubita.

Fundaa?love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubirea se naste din priviri, creste pe buze si moare in lacrimi!