| andreeaz2 a întrebat:

Statusuri gen : Iubirea va invinge iti spun eu happylove struck Va roglove struck La cele mai multe si frumoase funditahee hee

1 răspuns:
| Wut a răspuns:

Mmm.Şi când aveam probleme îmi spuneai:"Sunt aici, nu te teme!"Te iubesc`!
Ştii, nimic nu poate să te înlocuiască. Avem vise împreună care trebuie să se împlinească!
Dragostea este tot ceea ce avem, este singura modalitate in care ne putem ajuta unul pe celalalt.
Vrei sa-ti spun ce gandesc?! n`am cum sa te mint.dar stii...sentimentele nu se spun.ele se simt
Va veni o zi cand tu imi vei spune:"Eu sunt pentru tine nu pentru alta", iar eu iti voi spune "ai fost pentru mine, acum fii pentru alta"
La poarte sufletului meu...nu mai incearca numeni sa mai bata, caci cheia ai luat-o si usa-i incuiata!
Nu vreau sa-mi se mai spuna ca viata merge inainte...M-am saturat sa ma exprim numai in cuvinte
Vreau sa stii ca n-am sa renunt! Orice ar fi, te iubesc prea mult...
Cat de mult te iubesc nu vei stii niciodata! Iti pot spune doar ca 59 de secunde din fiecare minut de-al meu ma gandesc la tine. E mult sau e putin? Cand vei stii raspunsul se va risipi si misterul! "
Privesc in jurul meu,si mi-e tare greu, Cand vad ca lumea toata, vrea sa ne desparta, Dar orice ar fi, noi ne vom iubii, Si numai Dumnezeu, ne poate despartii.
Pentru tine care eşti tot ceea ce mi-am dorit, pentru că mă înţelegi şi mă suporţi, pentru că îmi faci toate poftele, pentru că mă IUBEŞTI: MULŢUMESC!"
"Spui că e o copilă, dar aşa cum e ea, ţi`a furat inima! Arată`i că o iubeşti, nu fi prost. Pune`ţi şi tu măcar o dată inima în folos! [Eşti antidotul fără de care nu aş putea din nou să zbor.]"
Asa a fost sa fie, tu te intorci la mine:X Pentru ca aceasta e dragostea adevarata
Doar ochii tai ma linistesc, cand ma privesc.Cand spui in soapte te iubesc.As vrea sa opresc timpu' sa ramai asa.Sa nu te schimbi nici cand iubirea mea.