| monikka a întrebat:

imi puteti da si mie niste statusuri? va roglove struck

Răspuns Câştigător
| Byuska a răspuns:

De ce ea? Pentru ca alaturi de EA nu vei fii doar mandru ci si fericit!

Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva! Priveste-o dar stai departe, acum nu te mai vrea! E mult prea tarziu pentru regrete, Te-a uitat nici nu vrea sa te ierte`

Si daca maine mor stiu ca intr-un dormitor e cineva caruia ii va fi dor.

Niciodata nu uitam pe cineva important din viata noastra ci doar invatam sa traim fara ei!

ai vrea sa dai timpulnapoi, sa poti sa stergi orice pata, sa ma mai vezi cum dorm cu tricoul tau macar odata.

Mereu cu zambetul pe buze, nu se streseaza, nu prea o intereseaza ce urmeaza.
Imi bate inima pentru unu ca tine care nu e de mine!

pune stop cand te streseaza. explica-i ca exagereaza.nu intelege? abereaza? spune-i pa si se calmeaza

. Lumea vorbeste prostii ca sa te schimbe si te minte, numai tu poti vedea si dincolo de cuvinte.

| ` si cand 0 vedea day dreaming. privire pur si simplu` blushing i se lumina ` :-x `|

Viata e plina de necazuri dar si bucurii, asa ca incearca s fi tare cu fiecare pas.

Sa stii ca te iert/nu vreau sa astep/si chiar de ma doare/iubirea-i mai tare.
Ce este o viata frumoasa, prieteni, daca nu un gand din tinerete realizat in anii barbatiei.
Fiecare zi pare prea scurta pentru toate gandurile pe care le gandesc, pentru toate plimbarile pe care vreau sa le fac, pentru toate cartile pe care vreau sa le citesc si pentru toti prietenii pe care vreau sa ii vad.

credeam ca daca ai aripi: zbori usor si-ating un nor, dar eram cu capul in nori, zborul e periculos, depinde cu cine zbori…

Viata seamana cu o poveste, ceea ce importa nu e lungimea ei, ci valoarea ei.

N-au ramas decat amintiri, tu te-ai schimbat, M-ai facut sa plang prea des, am renuntat. N-au ramas decat poze pe care le-am pierdut Odata cu gandul ca o data te-am avut

Viata a aparut accidental, Dumnezeu a fugit de la locul accidentului.

Sa nu uiti ca orice asteptare e provizorie, chiar daca dureaza toata viata.
♥A-ti fi frica de dragoste inseamna a-ti fi frica de viata, iar cand iti este frica de viata esti pe trei sferturi mort. ♥

Fiecare crede ca traieste pentru sine, da’ cand colo, omul traieste pe pamant ca sa faca viata indeosebit mai buna! Iar pentru binele omenirii face sa traiesti o suta de ani, ba si mai mult

Bucura-te de viata, pentru ca iti da ocazia sa iubesti si sa muncesti si sa te joci si sa te uiti la stele.

Viata niciodata nu e dreapta, dar probabil ca asta e un lucru bun pentru foarte multi dintre noi.
viata nu e sentimentala, nu e nici rea, nici buna. Viata e dreapta: recompenseaza pe cei merituosi, pedepseste pe cei lenesi, loveste pe cei care ii incalca legile

Cum sa pot admite ca eu nu sunt facut pentru viata, cand, in realitate, viata nu este facuta pentru mine
Trebuie sa stii cand se incheie o etapa din viata ta. Daca te incapatanezi sa ramai mai mult decat e necesar, pierzi bucuria de a trai si sensul vieti

o iubesti dar totusi renunti la ea zicand ca nu iti pasa. ea te iubeste dar iti respecta decizia.peste timp realizezi ca ai gresit.insa orgoliul a fost mai mare.asa.ajungi sa o pierzi.pentru totdeauna

fiecare lacrima are povestea ei.

♥Vreau Ca Atunci Cand Te Gandesti La Mine Sa Spui : Uite, Fata Asta Chiar A Tzinut La Mine; ♥

Nu vei stii niciodata ce s-a intamplat de fapt... daca te-am uitat sau doar ma prefac! ღ♥•
Ingerul meu pazitor e drogat pe canapea, vezi coaeee n-ai avut grija de persoana meawinkingVei intalni oameni care te vor uita. Vei uita oameni pe care i-ai intalnit. Dar uneori intalnesti oameni pe care nu ii poti uita. Aceia sunt prietenii tai.
Viata e un trandafir la care fiecare petala e o iluzie, iar fiecare spin e o realitate…

Iubirea este suprema lege a universului: lege misterioasă care guvernează şi orânduieşte totul, de la atomul neînsufleţit până la fiinţele raţionale: de la ea pleacă şi spre ea converg, ca spre un centru de irezistibilă atracţie, toate gândurile şi acţiunile noastre.

Iubirea nu cere nimic, ea oferă. Iubirea suferă, ei nu-i pare niciodată rău de nimic şi nu se răzbună

Oamenii spun ca iubirea e magie. Dar magia e doar iluzie.

Doar mi-am pierdut putin timpul, dar in privinta ta, n-am pierdut nimic. Tu in schimb ai pierdut incredibil de mult. M-ai pierdut pe mine.Pentru ca eu nu m-as fi pus in veci pres in fata ta!

Primele lacrimi mi.au curs atunci când am auzit că tu ai mai vorbit cu ea din când în când.:d

Nici un baiat nu va mai fii cum a fost el! :-

O poza cu un golan, asta e tot ce mai am...:XShi speranta ca`ntr`o zii langa mine el va fi day dreaming[:X]

Nu esti primul care pleaca, dar esti primul care intr-o zi as vrea sa se intoarca

Prea repede, prea greu, prea dureros. dar te ridici.chiar daca timpul lasa cicatrici!

Tine'ma aproape... pentru ca s'ar putea intr'o zi sa realizezi ca ai pierdut un diamant...in timp ce tu erai ocupat sa colectionezi pietricele!