| anonim_4396 a întrebat:

Statusuri in engleza, spaniola, chiar si romana... Nu vreau de dragoste, vreau statusuri normale chiar si versuri...:-p Ms:*Cele mai multe si faine primesc FUNDA.Ms:*

4 răspunsuri:
| NeverTooLateee a răspuns:

Stau pe scaun si citesk
Si la tine ma gandesc
Si gandinduma la tine
S-a rupt scaunul ca mine

| LorDLeoN a răspuns:

Inrtu oe www. yahoo status.com da-mi vot plz www.zuum.ro/pagina.php?id=902

| lariisa99 a răspuns:

Prietenia înseamnă a fi frate şi soră, două suflete ce se ating fără să se confunde, două degete ale aceleiaşi mâini.

*Un iubit te poate injunghia in inima, un strain in fata, un prieten pe la spate. Dar prietenii adevarati nu poarta cutite la ei. (A boyfriend stabs you in the heart, a stranger stabs you in the front, a friend stabs you in the â

*Un prieten vede tristetea din ochii tai, in timp ce ceilalti se lasa pacaliti de zambetul tau

Va veni o data vremea cand in urma vei privi. ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii. dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIODATA numai amintirea spune ca. "Asa a fost o data!"

Cum e cand persoana iubita te ignora, cum e cand cel pe care il iubesti o iubeste pe alta? inima iti plange dar n-ai ce-i face! iti vine sa urli dar te abtii, taci, plangi.

cand iti va fi dor de mine, aminteste-ti un singur lucru. ma-i lasat sa plec

Prietenii falsi sa imi dea un Buzz. astazi fac prezenta.

| ammy12 a răspuns:

1.)Tie chiar iti place statusul tau?
Uita-te la tinee baaa!
2.)Te-am iubit fraiere dar daca ai fost fraier asa vei ramane!
3.)Be smart, Be clever do you wanna put for ever
4.)Te iubesc, dar esti un bou si cel mai prost!
5.)Te doare capu? Sigur ai gandit prea mult pentru secolul asta

Sunt inventate acum de mine

Sper ca iti plachee hee