| MuntenuGeorgianaMariana a întrebat:

Statusuri pentru iubire la distanta. Dau funda!

5 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Iubirea mea pentru tine e ca miopia, cu cat retina e situata la distante mai mari fata de centru optic, cu atat te iubesc mai mult.
Ceva de genul. thinking
Sau poti sa zici: Chiar daca ne despart mii de kilometri, eu te iubesc la fel cum iubeste foaia de varza carnea tocata impreuna formand o minunata sarma.
Sau
De fiecare data cand nu esti cu mine, ma gandesc la sistemul aortic, pentru ca tu esti aorta mea, imi irigi toate organele si tesuturile. Nu pot trai fara tine.
Inventeaza si tu, nu le mai copia de pe internet, cred ca baiatul ala ar fi mai impresionant daca ai gandi tu, chiar daca sunt lipsite de sens, si nu daca le-ai plagia.Nu stiu, zic si eu...

| rhtM a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Sunt de acord cu el, foarte bine punctat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Pe mine m-ai impresionat, este foarte amuzant si dulce happy

| kevincube a răspuns:

Nu există! happy

| rhtM a răspuns:

Nu mai plagia. Eu cred că cel ce citește/ascultă va fi mai impresionat dacă ai gândi tu, nu să iei de pe net.