| intrebarimultes a întrebat:

Stau foarte prost cu increderea in persoane si mai ales cu ganditul peste masura.
Acum intrebarea mea e:
am o relatie cu o fata careia am impresia ca ii fug ochii si la altii sau ca vb pe ascuns cu altii

De exemplu, spuneti voi daca exagerez sau nu ca probabil eu nu mai imi dau seama
A pus un story pe Instagram cu un buton din ala cu pupic

Eu m-am gandit ca l-a pus sa vada daca o persoana anume, o persoana de care ii place spre exemplu, o sa il apese sau nu

Sau sa vada cine e interesat de ea, etc

Poate pur si simplu doar l-a pus asa, dar eu ma gandesc ca l-a pus cu anumite intentii, etc

Asa ma gandesc de fiecare data, orice face. Ca sunt intentii ascunse la mijloc
Exagerez? sau poate fi adevarat?

La fel si cu baietii. Nu am treaba ca are prieteni baieti, dar sunt cativa de care nu imi place. Si daca face un lucru cu 10 baieti, sa zicem foculete pe snap, nu ma deranjeaza
Daca face cu baietii de care nu-mi place mie, brusc inteleg gresit si ma gandesc departe

Exagerez sau e normal?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu este normal!
Tu pari a fii un om bolnav de gelozie si cu mania manipularii si controlului.
Asta nu este deloc bine intr-o relatie, fiindca oamenii nu sunt slugi si nu poti sa-i controlezi sau sa le impui ce sa faca, dupa dorinta ta, avand dreptul sa faca ce vrea fiecare si sa se uite liberi unde doresc.

| Alina0124 a răspuns:

Exagerezi, gândești prea mult. Las-o sa facă ce-i place. Dacă o sa vrea să te înșele o va face cu tine de mână.