| bLu3 a întrebat:

Stiati ca, KAKA jucatorul lui Real Madrid e Penticostal? ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| clauss a răspuns:

Stiam ca e penticonstal si am vazut ca e fff credincios

5 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Sincer nu ma intereseaza daca e penticostal sau nu...Stiu ca e foarte credincios si eu om bun si nu are fite ca alti jucatori de fotbal... si cjiar e un jucator bun
Nu credinta il face un jucator bun big grin

| User a răspuns:

Ce parere sa am?raised eyebrows Are vreo importanta faptul ca e penticostal? Parca ar fi primul jucator penticostaloh go on

| YourDailyApple a răspuns:

Si ce treaba are religia cu fotbalul ?

| YourDailyApple a răspuns:

Si ce treaba are religia cu fotbalul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiam si nu conteaza ce credinta are oricum el e foarte credincios si chiar daca e penticostal sau nu e un jucator bun si asa va ramane