| dadonexus a întrebat:

Stie care un salon de tatuaje in bucuresti? Si cam cat costa sa stiu cu cat ma duc.

Răspuns Câştigător
| Nymphetamine a răspuns:

In general un tatuaj costa de la 80 de lei in sus, depinde de marime, model... salon.Nu sunt din Bucuresti, dar poti cauta pe google "salon tatuaje Bucuresti".E imposibil sa nu gasesti. Bafta!

1 răspuns:
| tatuajebrasov a răspuns:

Depinde la cine te duci, in buc unu printre cele mai bune saloane e la costi tattoo, cauta pe google si vezi de la cat incep preturile