| Assu53 a întrebat:

Stie careva cum aflu pe ce data m-am imprietenit cu cineva pe facebook? pe perete nu am vazut straight face Funda la cel mai bun raspuns, multumesc!

Răspuns Câştigător
| RecKinul a răspuns:

Da. Deschizi lista de prieteni si la prietenul tau pui cursurul mausului pe butonol Priteni. Va apare o lista din care vei selecta -Vezi pritenie. Vei vedea doar luna cand ati devenit prieteni.

| Assu53 explică (pentru RecKinul):

... la cine doresc eu tot nu apare happy decat la unele peroane apare totul inclusiv data straight face si pe mine data exacta ma intereseaza neaparat straight face alte idei mai ai? mersi oricum

| Assu53 explică (pentru RecKinul):

big grin am gasit absolut toate datele necesare big grin pentru cei interesati sa intre la jurnal de activitati si sa dea acolo click pe prieteni si arata inclusiv data si ora cand ai adaugat pe cineva big grin

| RecKinul a răspuns (pentru Assu53):

Multumesc, Cu aceasta ocazie am mai invatat si eu ceva

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Păi ar trebui să îți apară pe wall la tine în cronologie!