| Lala20 a întrebat:

Stie careva cum poti seta sau ce cod HTML trebuie sa pui pentru. ca poza de profil de la hi5 sa devina mai mare? Am vazut pe unele profile si arata foarte fain. Si scrisul de pe profil cum ti-l modifici? Adica de exemplu sa fie Comic Sans MS nu Arial sau cum este normal.
Si cum faci ca sub poza de profil sa iti scrie de ex.: "4 fotografii" dar tu de fapt sa ai mai multe?
Funda pentru. primul raspuns corect!

1 răspuns:
| piticot a răspuns:

Ciao.Intri unde ai codul html scris si modifici pixelii(intai noteaza undeva pe cei actuali ca in cazul in care nu iti iese din prima sa poti sa pui cel putin cum a fost poza). In teorie si dimensiunea sau felul caracterelor tot din panoul tau de control il modifici.