| Genuitoarea a întrebat:

stie cineva cum imi pot face fondul de scris de la hi5 in Comic Sans MS? am dat acolo la aspecte si am pus acesta dar nu merge nu imi apare.tot Arial apare scrisul. ce fac?

3 răspunsuri:
| Genuitoarea explică:

straight facestraight facestraight face nu laa messs! nu scrie destul de clar in intrebare HI5?straight face la mess stiu toti si la hi5 stiu dar nu merge.straight face

| Bloondyna a răspuns:

Stiu eu:
1 Intri pe messenger

2 Apes pe ctrl+shift+p sau intrii de sus la messenger preferences
si in lista din stanga alegi appareance

3 de acolo p sa vezi ceva de genu change skin si dupa aia change fonts & color

4 dai click pe aia si iti alegi de acolo stilul, marimea si culoareabig grin

Sper ca merge si ca ai intlees, daca tot nu reusesti da un msj privat si imi dai id ca sa iti ecplic mai pe largbig grin. Succes

| SunnyFlame a răspuns:

Poi incearca cu < strong > dar fara spatiu
sau daca vrei colorat < font color= >[si dp = scrii culoare in engleza da fara spatiu
sau daca vrei la mijloc scrii < center > da fara spatiu
funda>