| iheart a întrebat:

Stie careva cum sa fac o tipa sa vorbeasca cu mine? Pana ieri vorbeam dar ne-am certat si acum nu imi mai raspunde pe mess sad

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Fa-ti un id secret sau sun-o de pe un numar pe care nu il stie ca va fi curioasa cine tot o suna.Bafta!

| dumyStar20 a răspuns:

Cere'ti scuze spune'i ca iti pare rau, vb cu eabig grin.Inceark si uh sa o surprinzi cu ceva la care ea nu se astepta ceva frumos poath te iartabig grin. pup:*.
fundita?

| adellutza a răspuns:

Totul depinde de cine este vinovat ca v-ati certat... daca esti tu cel vinovat eu zic sa incepi o conversatie cu ea prin a-ti cere scuze thinking

| Eliza_4560 a răspuns:

Zii Ca ii dai acadele

| Eliza_4560 a răspuns:

Intreab-o daca vrea acadeleesmug

| Danaaa a răspuns:

Cere-ti scuze!