| poechce a întrebat:

Stie careva cum se da BUZZ pe meebo?

www.meebo.com

Nu imi merge Y! Mess `ul si ma conectez de pe meebo, dar nu stiu cum se da buzz :(( help

Răspuns Câştigător
| xibalba a răspuns:

De ce sa reinstalezi windowsul cand poti sa : dezinstalezi messul din : control panel- add or remove programs - alegi din lista messenger si apoi ii dai remove. Dupa care il instalezi iar... e mai simplu, decat sa instalezi tot windowsul si apoi toate driverele. E cam mare bataie de cap. Acum... e alegerea ta. bafta.

8 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Nu se da buzz pe meebo (din cate stiu eu) si nici fisiere nu poti trimite.

| xibalba a răspuns:

Din pacate nu exista trucuri, decat daca programul respectiv dispune de ele. Meebo e mai limitat in functii decat YM, dar e util cand messu` pica. Deci...cred ca ar trebui sa te multumesti cu ce dispune el momentan

| poechce explică:

Asta am observat, dar poate stie careva vreun "truc"! big grin

| poechce explică:

Mda, de 6 luni ma tot chinui asa. Maine reinstalez windowsul si gata :*

Ms agec, ai o fundita mare si portocalieeeee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai merge meebo.Si nu stiu cum sa mai umblu la el la naiba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar mass stie cineva cum se da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| stefanescul a răspuns:

Stiam ca daca scrii in fereastra de chat ""(fara ghilimele) si celalalt are messenger, primeste buzz. incearca vezi daca mai merge.happy