| anonim_4396 a întrebat:

Stie careva cum se numeste filmul de acum cateva saptamani de pe prima tv(s-a difuzat dupa emisiunea,, schimb de mame,,)? Este vorba despre o familie care s-a mutat intr-o casa noua si descopera ca acolo a locuit acum 100 de ani o fata Candice care era maltratata in casa de tatal ei? Familia care s-a mutat acolo avea o fetita Molly.Aceasta fetita de 7 ani avea o prietena imaginara care era de fapt Candice, doar ca era spiritul ei.Candice doreste sa stea in acea familie pentru a avea si ea o familie normala. Dar parintii lui Molly realizeaza prea tarziu despre ce e vorba si se trezesc ca aceasta fata le face numai probleme(vrea sa ii omoare pe toti)Intr-un final pleaca din acea casa si in locul lor vine altcineva. Daca recunoasteti filmul, va ro spuneti-mi numele!

6 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Jocuri Imaginare (Imaginary playmate) http://www.cinemagia.ro/filme/imaginary-playmate-imaginary-playmate-33247/

Stefan
| Stefan a răspuns:

Este vorba de filmul yaty -eu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca e vorba de filmul"apa intunecata", daca nu ma insel... l-am vazut si eu.intr-adevar f.interesanthappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Filmul se numeste,, Jocuri imaginare''

| Smile<33.! a răspuns:

Ii atata de fain filmul:O. l'am vazut anul trecut.chiar nu mai stiu cum se numeastraight face. ceva cu spirite.sau habar n-amstraight face
ii ffft reusit filmul:X:X:X:X!

| Smile<33.! a răspuns:

Jocuri Imaginarehappy.
este prea fain filmul:X:X:X