| Carla211 a întrebat:

Stie careva daca trebuie platit la intrare pe partie Cavnic din judetul Maramures? Care stie va rog sa-mi spuna cat este taxa... dau funditakiss

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa sex cu ei si nu mai platesti deloc eu sunt fetita si am 7 ani eu am facut sex cu un baiat din clasa mea eu sunt in clasa 1 si fac sex si imi place sa fac sex eu am un frate tot in clasa cu mine si maicamea ma lasa sa fac baie cu el cu fratemiu si ghici ce fac cand fac baie cu el fac sex 3 sau chiar 4, 5 ore in cada apoi noapte facem sex tota noapte cam 9 ore pe noapte

| Carla211 explică:

Pffai de capul tau fetita habar nu ai ce vorbesti...laughing