| anonim_4396 a întrebat:

Stie careva de ce FIFA nu are liga 1? ca doar nu e un campionat slab si in plus avem si reprezentante an de an in champions league si europa league

1 răspuns:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Liga I este un campionat slab, dar nu de asta nu are FIFA.
Nu are pentru că vânzările JOCULUI ORIGINAL în România sunt extrem de scăzute, România fiind o patrie a torrenţilor, unde cultul cumpărării de programe practic nu există. (nu că m-aş plânge eu, dar asta-i realitatea)
Totuşi, există www.fifaromania.net care ofer patch-uri care adaugă Liga I pentru toate versiunile de FIFA.
Uite, de exemplu campionatul Coreei de Sud este mult mai slab decât al nostru dar ei au organizat Campionat Mondial şi au oferit detalii noi pentru joc şi în plus din 2002 (de cât a fost Cupa Mondială la ei) au tot cumpărat în draci CD-uri originale cu jocul FIFA (în special FIFA2002 World Cup Korea Japan).

Sper că te-am lămurit.

Succes.