| MaTrIx8378 a întrebat:

Care Cupa este mai valoroasa? cea din campionat, cea din cupa, cea de la Europa League sau cea din Champions League? happy

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Daca ar fi sa facem un clasament campionatul este cel mai important apoi Champions League (fiind o competitei europeana, e importanta pentru noi) apoi Europa League si nu in cele din urma Cupa Romaniei.
Toate sunt importante insa.

8 răspunsuri:
| ღღMirciuL0wღღ a răspuns:

Champions League...

Răspuns utilizator avertizat
| frikk a răspuns:

Champions League = €

| cioara100 a răspuns:

Depinde pentru ce campionat intrebi

| MaTrIx8378 explică (pentru cioara100):

In general, iti dai seama ca nu m-am referit la campionatul din Romaniaoh go on si in campionatele astea bune (Spania, Italia, Germania, Anglia, Olanda, Franta) si mai sunt si altele

| cioara100 a răspuns (pentru MaTrIx8378):

In alte Tarii nu conteaza ucl mai mult conteaza campionatul.in Spania, Italia,, anglia si franta campionatul este o traditie.ei zica asa:,, in ucl mai jucam cu israeleniicu olandezii dar la noi in tara sa fim cei mai buni"

| MaTrIx8378 explică (pentru cioara100):

Aham happy

| ZoOm3 a răspuns:

Champions League. De ce? Fiindca acolo sunt cele mai valoroase echipe din Europa.Multe echipe deja sunt legende, si jucatori.