| ilovemynikon a întrebat:

Stie careva un site unde pot vedea episoade full din "batausii wasabi"/"kickin' it". nu am nici o problema daca sunt in engleza. sunt sigura ca numai asa sunt. sunt 44 de episoade in total si vreau sa le vad pe toate full, da' in Romania apar tarziu. sad straight face multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| Hieer a răspuns:

Pai pe youtube..cred
SAU
File.List.

Sper ca te-am ajutat!

| ilovemynikon explică (pentru Hieer):

Multumesc. pe youtube nu pera se gasesc o sa incerc pe file list.

| Hieer a răspuns (pentru ilovemynikon):

NPC, pe file list trebuie sa-ti faci cont, cre ca stii astabig grin

| ArianneWildsong a răspuns:

1channel.ch
Delishows.com

| ilovemynikon explică (pentru ArianneWildsong):

Multumesc mult. delishows.com e foarte tare, mersi mult de toooot. happy