| anonim_4396 a întrebat:

Stie ceneva povesti/legende horror/de groaza?

3 răspunsuri:
| ursuletzzule a răspuns:

Pai, Kikila, parerea mea este ca te uiti prea mult la filme;-) c

| kikila a răspuns:

Pai,cea mai tare poveste e cea cu barbatul cu un carlig in mana care omoara caini si ii spanzura bagandu-le in gat tevi si dupa stai in lift si se rupe liftulsi te duci pe balcon si s aude cum se bubuie un geam si de dupa rufele de pe balcon apare omul carlig.

| Vigny_Louis_1976 a răspuns:

Pe Facebook exista o pagina comunitatea magica romana...desi postate invers cronologic, daca dai mai mult in josul paginii vei gasi inclusiv povesti horror adaptate dupa marturii si declaratii.Crede-ma unele din ele te fac sa ai nevoie de pampers.