| alinutzza62 a întrebat:

Stie cineva legende sau povesti de groaza din constanta? Am nevoie de URGENT!

Răspuns Câştigător
| 8mariastar a răspuns:

Http://www.ziuaconstanta.ro/......43892.html
Sa sti ca din Constanta nu se gasesc pre multe dar poti sa iti dau povesti de groaza http://spectrul-realitatii.forum-gratuit.ro/f1-povesti-de-groaza

3 răspunsuri:
| TashaUhm a răspuns:

Http://www.ziuaconstanta.ro/......51425.html

Si tot aici, se mai adauga aparitia ielelor, noaptea.

Ca este sau nu adevarat, nu se stie.:)) Eu nu am vazut nimic pana acum`!:)))

| Vigny_Louis_1976 a răspuns:

Pe facebook exista o pagina...Comunitatea magica romana, Romanian magic community....pe ea gasesti povesti horror, legende si istorie din constanta si din toata europa

| Vigny_Louis_1976 a răspuns:

Pe facebook exista o pagina numita comunitatea magica romana...Acolo daca ai rabdare gasesti povesti horror din Constanta