| Eyshan a întrebat:

Stie cineva cand apare cartea Eragon 4

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

In 2009 se spunea ca in 2010, acum dupa cum se poate vedea nu a aparut. Din cate am mai citit despre se poate ca vara viitoare sa apara pe piata cartea. E scrisa dar nu e terminata inca.Intr-un interviu autorul a declarat "I can see the light at the end of the tunnel". Deci practic e cam gata dar nu ia gasit finalul.Deci vara viitoare se poate sa speram ca nu mai tarziu.Bafta!

| Saphira a răspuns:

Hey. Pe 8 Noiembrie apare in engleza.
In Roman ar trebui sa apara pe la inceputul anului 2012 ['on the phone