| 539776 a întrebat:

Stie cineva cand apare "Jurnalul unui pusti 4"?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| lexiatanasiu a răspuns:

A aparut si volumul 4. Are coperta galbena si se gaseste pe Librex.ro - http://www.librex.ro/......-8044-01-9

| AlaBala_2408 a răspuns:

A aparut jurnalul unui pusti. Sincera sa fiu am citit decat primul volum, dar acum am vazut ca a aparut o carte din aceeasi serie cu coperta verde. Se gaseste in magazinele Kaufland sau la chioscurile de ziare IMEDIO:*

| eunumaieu_3848 a răspuns:

Maah jurnalul unui pusti a aparut d-un aan! volumu 1 are coperta rosie, 2 albastra si 3 verde! si se gaseste mai peste tot si la kioscurile de ziare da fata asta intreba daca stie knv de vol 4!