| Abcfunny a întrebat:

Stie cineva cat ar costa sa scot o poza dupa un aparat digital? as dori sa stiu si unde (sunt din Bucuresti)!?

Răspuns Câştigător
| Farcas a răspuns:

Se poate la majoritatea magazinelor foto. Pui poza care vrei sa o scoti (ca fotografie cred ca te referi)pe un cd sau un stick si mergi la foto studio enigma(sau oricare alt magazin de poze). Pretul e in functie de marimea pozei. daca o vrei cat o fotografie normal e 0, 7 bani, mai mare putin e 1, 2 lei, mai mare 1, 8 lei iar daca o vrei pentru tablou e in jur de 50 lei.

7 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Daca o vrei ca si tablou e in jur de 5 lei am vrut sa spun, sorry.
Sper ca ti-am fost de folos.

| Farcas a răspuns:

Ma bucur ca ti-am putut fi de folos:*

| Abcfunny explică:

Am imprimanta alb/negru

| Abcfunny explică:

Timea da mi-ai fost de ajutor

| Viuvi a răspuns:

Pai daca bagi poza pe cd sau un memory stick si pretu ar trebui sa fie in functie de dimensiunile pozei.

| marry a răspuns:

Depinde de format... dar nu e prea scumpwinking

Răspuns utilizator avertizat