| regeleeeeee a întrebat:

Stie cineva cat costa ca Tzanca Uraganu sa-mi faca o manea si sa o puna pe yt? Ca alea pe care le posteaza fara video, doar cu poze.
Am sunat la nr de tel al impresarului dar nu raspunde nimeni

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sa iti compuna o manea? Ar trebui sa fii suficient de bengos incat sa te cunoasca personal, pentru asa ceva.
Iar ca sa cante o manea deja existenta, cu vreo doua-trei versuri agramate dedicate tie sau cui vrei tu, ar cam trebui sa-l platesti sa iti cante, si sa-l convingi sa posteze inregistrarea.
Cred ca vorbim de mii de euro pentru asa ceva.
Mai usor ajungi la un artist din lumea buna, nu manelist, care sa iti cante la cerere o melodie.
Dar nici o sansa sa o posteze pe Youtube, poate doar pe Facebook, Instagram, Tiktok...