| aиdяaaa●• a întrebat:

Stie cineva cat costa intrarea la Strandul Cara in week-end? Pe sitte scrie ca e 15 lei intrarea, dar vreau sa stiu sigurhappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrarea p strand cara 10 ron luni-vineri, 15 ron sambata-duminica.

7 răspunsuri:
| darkeyes a răspuns:

Atat e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma, eu zic ca au mintit, se pare ca nu esti cea mai desteapta de aicilaughing, toata lumea minte in legatura cu pretul, te duci acolo cu 15 lei si te trezesti ca, costa 16. Mai bine decat sa te duci la strand cumpara o carte si citeste-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma, eu zic ca au mintit, se pare ca nu esti cea mai desteapta de aicilaughing, toata lumea minte in legatura cu pretul, te duci acolo cu 15 lei si te trezesti ca, costa 16. Mai bine decat sa te duci la strand cumpara o carte si citeste-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La noi costa la crangasi daca vi cu 7persoane atunci platesti cate 7lei daca vi cu mai putine persoane atunci latesti cate 10lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

15ron sambata si duminica iar 10 in cursul saptamanii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mama dus ieri si costa 15 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care ie cel mai frumos oras