| Rosalie_9695 a întrebat:

Stie cineva cat costa un bilet la filmul New Moon?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Pho3nix a răspuns:

Uite aici:
http://www.movieplex.ro/mv/?id=CI00000155&visLang=1

Dai pe ora care vrei sa te duci si poti chiar sa si rezervi locuri...acolo iti arata si pretul biletului.

5 răspunsuri:
| M.madallina a răspuns:

La hmultiplex e 22 de lei la adult si la elevi sau studenti cred ca 15 lei

| Funny a răspuns:

18 lei happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dpinde si la ce cinematograf te duci, de ora la care este, in principiu costa intre aproximativ 15 si 20 lei pentru studenti, elevi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La movieplex in plaza e 18 cu reducere cu carnet de elev... si 25 fara carnet big grinwinking

| pisi_6599 a răspuns:

La Cinema City costa 16 lei si 12 daca esti student si arati carnetul