| CinevadinBucuresti a întrebat:

Stie cineva cate calorii contine Smart Menu de la KFC? (acela la 11 lei) http://www.kfc.ro/meniu/smart-choice/smart-menu
Mersi frumoooos

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Multe, peste 600-700

| aXy99 a răspuns:

N-o sa slabesti in veci daca mananci de la KFC sau Mc...doar daca mananci odata de acolo si in rest mananci numai fructe. Daca nu te intereseaza asta, mananca ce, cat si de unde vrei.

| CinevadinBucuresti explică (pentru aXy99):

Eu mananc 1500 kcal/zi, de obicei iau o masa acolo si in rest mai mananc ceva de 300-400 calorii si atat. Ca sa slabesc 0, 5 kg/saptamana am calculat ca pot manca pana in 1750 calorii, deci pentru mine e ok. Plus ca fac si putina miscare zilnic.

| Stefanenita22 a răspuns:

Multe