| ✿puffa✿ a întrebat:

Stie cineva ce inseamna semnul lui Gaara de pe frunte?puppy dog eyes, colega mea crede ca ar insemna"te iubesc". dar eu nu credbig grin.

Răspuns Câştigător
| NanaXOXO a răspuns:

Are oarecum dreptate colega tawinking Semnul inseamna ''IUBIRE'', iar GAARA inseamna Moarte...deci in combinatie ar iesi "iubesc moartea"... Ja ne!

7 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

Gaara şi-a folosit nisipul pentru a crea kanji-ul de pe fruntea sa ca un simbol de "demon ce se iubeşte doar pe sine însuşi".

| angelwithgreeneyes a răspuns:

Semnul inseamna "dragoste", " Iubire"

| Micutza_2327 a răspuns:

Eu nu mai tin minte ce insemna, dar in orice caz NU inseamna te iubesc.

| Micutza_2327 a răspuns:

Miam adus aminte, inseamna iubire, nu te iubesc, Gaara nu iubeste pe nimeni tongue el e singuratic ^^. Pa!

| 拉维尼亚 a răspuns:

Semnul acele se citeste Ai in japoneza si, intr-adevar inseamna iubire, in nici un caz te iubesc

| ßee_ße_1993 a răspuns:

Meh, minciuni, iar. x.x Sunt fană mare Gaara, iar semnul e făcut din nisip, atunci când şi-a omorăt unchiul, şi simbolizează dragostea, dar înseamnă "Om care se iubeşte doar pe el însuşi". -.-

| Petry97 a răspuns:

Cum sunt un mare fan naruto; din cate stiu la nastere cand a intrat in el monstru de nisip i sa facut semnul ala ( ca sa nu iasa ) un fel de sigiliu