| banikis a întrebat:

Stie cineva ce pe ce profil trebuie sa am ca sa pot face facultatea de Manegement? Sau aveti un site cu lista de la toate facultatile!?

2 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu conteaza profilul, intra pe google, scrie facultati de management, da clic si iti apar toate facultatile, ai de unde alege...SUCCES...

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cauta pe www.edu.ro lista cu facultatile acreditate. Nu trebuie neaparat un profil ca sa intri acolo. Te ajuta daca faci ceva asemanator in liceu, dar nu e obligatoriu.