| AlecsxD a întrebat:

Stie cineva ce s-a intamplat cu revista POPCORN? De pe 14 pana astazi am mers la toate chioscurile din zona. straight face Si nu am gasit-o. Mi-a zis cineva ca BRAVO a cumparat firma pentru ca facea concurenta. Este adevarat? Sau de ce nu a aparut POPCORN luna aceasta? sad Funda si multumirile mele!:*

Răspuns Câştigător
| Ana_Ion_1991 a răspuns:

Imi pare rau ca va dau eu vestea, dar revista Popcorn nu v-a mai aparea...deloc...

2 răspunsuri:
| Chauderitza a răspuns:

Heey! Eu am cautat la toate chioschiurile de ziare si nu am gasit nimic cred ca nu mai apare. Deci in februrie luam popcorn.

| Lolly_Holly_1990 a răspuns:

Dati si voi like aicea ca poate, poate...http://www.facebook.com/......malink.php