| FataCuDouaFete a întrebat:

tocmai azi am aflat ca revista Popcorn nu va mai aparea niciodata.pana acum credeam ca doar s-a anulat un pic.intrebarile mele sunt:de ce nu va mai aparea? e adevarat ca au cumparat-o bravo? de ce au lasat sa o cumpere bravo(adica puteau sa spuna ca e revista lor si sa nu accepte vanzarea revistei, cred!)? mersi mult.

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Si mie imi placeau anumite numere. Era singura revista pe care o mai cumparam din cand in cand. Pacat ca nu se mai publica.

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu mai apare de la inceputul anului, din cate am auzit. Si da, motivul acela cred ca este: a fost cumparata de Bravo. Nu stiu care a fost treaba, insa se pare ca au acceptat, iar acum nu mai exista. Asta este.

| FataCuDouaFete explică (pentru thegatekeeper):

Ce rau, iubeam revista aia.multumesc pentru raspuns.

| thegatekeeper a răspuns (pentru FataCuDouaFete):

Si mie imi placeau anumite numere. Era singura revista pe care o mai cumparam din cand in cand. Pacat ca nu se mai publica.