| BETTY56 a întrebat:

Stie cineva ceva jocuri interactive pentru adulti sa mearga la un mic chef?

5 răspunsuri:
| Crocaa a răspuns:

Adevar sau provocare, mai ales daca aveti inspiratie si sunteti creativi veti avea de unde alege la provocari.Sau cand e incalzita atmosfera puteti sa va adunati si sa spuneti bancuri, care mai de care.O alta varianta ar fi sa fiti cate 2 intr-o echipa (preferabil femeie cu barbat) si sa stabiliti niste probe, cum ar fi sa spargeti un balon impingandu-va unul in altul si sa premiati echipa castigatoare cu un pahar de bautura sau o sticla, sau mai stiu eu ce.Important e sa incepeti o activitate si restul va veni de la sine! Distractie!

| BETTY56 explică (pentru Crocaa):

Da este o idee bunahappy pana diseara sper sa ma strang sugestii ca sa le pot pune in practica.

| LollypopMe a răspuns:

Interactive zici...rebus,scrablle,x si 0, spanzuratoarea.Merg nu? funda?

| BETTY56 explică (pentru LollypopMe):

Ceva mai interesant as vrea cu intrebari, raspunsuri .....nu stiu ceva sa radem unul de altul happy

| LollypopMe a răspuns (pentru BETTY56):

Tu ai zis interactive! nu ai zis anuzante!