| sym0nyck a întrebat:

Stie cineva cum imi pot pune o poza de-a mea.pe profilul de hi5? ca imagine de fundal happy

Răspuns Câştigător
eileen
| eileen a răspuns:

Uploadezi acea poza la tine pe hi5, apoi undeva deasupra pozei este o optiune cu show photo link. Copiezi codul url. Mergi la profil si ai o optiune in stanga, customize profil. La Background Image URL dai paste la linkul copiat. Dai save si gata.

6 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Hmm... mie mi-a mers...mai incearca o data...

| claudiu89 a răspuns:

Ce stiu e... daca iti pui poza pe hi5...si copiezi url-ul de la poza pusa pe hi5 la fundal ii okhappy

| sym0nyck explică:

Am incercat cum zici tu Eileen dar nu imi aapare poza. apare foaia albathinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lea facut de un pixel pozele nu mai merge sa copii linkul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu?!

| cristina5031 a răspuns:

spuneti-mi si mie va rog unde e customise profil(particularizare profil ca eu nu gasesc nicaieri? pls help