| mihay88 a întrebat:

Stie cineva cum imi pot pune poza la profilul de pe TPU? Va multumesc mult happy

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Dai click la Editare profil - gasesti in partea stanga de acolo la Selecteaza imagine profil si click pe Alegeti fisierul, incarci o imagine si Salveaza profilul.

2 răspunsuri:
| erema a răspuns:

Dragă Mihai, statusul meu de membru junior nu îmi permite să îţi trimit niciun mesaj. Îmi pare rău că ţi-am răspuns aici; m-am gândit, totuşi, că ar fi mai bine decât să îţi ignor mesajul. O zi bunăhappy

| mihay88 explică (pentru erema):

Nu e nimic. Da add la idul meu mateiasi. mihai si vorbim mai multe acolo. Te pup:*