| Emma a întrebat:

Stie cineva cum o sa fie admiterea la liceu anul asta?

2 răspunsuri:
| Ameliedream a răspuns:

Si eu trec in clasa a 8 a :-s... ce-s testele pisa? astept raspuns si tineti-ma la curent fetele, va rog!happy>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Si eu trec acum in clasa a opta si chiar nu stiu ce se va intampla.Desteptul de Funeriu nu a mai zis nimic si am ascultat stirile in fiecare zi.Eu chiar nu vreau teste pisa sau altceva mai rau... dar eu am citit acum vreo saptamana pe un site unde zicea ca o sa fie tot evaluari nationale, dar nu o sa mai fie in timpul anului scolar, ci la sfarsit si nu stiu oricum mi-e frica... tie nu?