| Bellamia98 a întrebat:

Stie cineva cum pot cumpara revistele Popcorn pe internet? Sau inainte, se pot achizitiona astfel?

2 răspunsuri:
| Boniboon a răspuns:

Iti poti face abonament. [pentru 6 sau 12 luni]. Adica ti-o aduce postasul acasa laughing. Daca rasfoiesti revista gasesti un "articol" despre cum iti poti face abonament.

| xeleur a răspuns:

Nu cred ca poti cumpara pe internet dar uite siteul de unde ii poti contacta.
http://www.popcorn.ro/? c=14 incearca sa te interesezi de acolo fundita? :D