| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum sa imi iau licenta la eset nod 32 sau eset smart security pe viata si sa fie gratuita. Poate stiti vreun site de unde sa imi iau. Am schimbat de multe ori licenta pentru ca cele gratuite pe care le-am luat erau doar pentru 30 de zile valabile. Deci exista pe vreun site sau imi scrieti si mie vreo licenta care sa fie valabila mereu va rog?

4 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Tre sa gasesti un soft, "NodFiX" care sa fie imbreuna cu chitul (demo) al antivirusului NOD32. Gasesti in el instructiuni.
Spor!

| unbaiat a răspuns:

Mai bine foloseste Avira http://www.free-av.com/ e gratuit si MULT mai bun ca nod 32(care uneori pe langa faptul ca e apa de ploaie mai mult strica). Daca vrei antivirus adevarat- Kaspersky. Dar cel mai bun antivirus esti tu...si vb din experienta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cumpara-ti licenta orginala si nu mai veni cu intrebari din astea.

| InF3CT a răspuns (pentru anonim_4396):

Man omul a pus o intrebare. Daca nu iti convine nu trebuie sa ii si raspunzi!