| suddent a întrebat:

Stie cineva cum se rezolva cubul Rubik? Dau funda la cea mai buna explicatie!

4 răspunsuri:
| SlimShady_8054 a răspuns:

Nu e chiar asa de greu. trebuie sa incepi cu o fata si dupa aia cu "randurile" de dedesubt pana la cealata fata. NU exita diagrame sau ceva care sa iti spuan ce fata sa invarti ca sa iti iasa deoarece nu toate cuburile Rubice sunt la fel. Cauta pe youtube sau ceva!

| BrD a răspuns:

Il invarti pana reusesti sa asezi culorile...doamneeee, nu m'as mira sa intrebe cineva cum se bea apa.

| Pacioaca a răspuns:

Da-mi id de yahoo si te invat