| Bomb0nika a întrebat:

Cine stie cum se face Cubul rubik? Funda! happy happy happy happy

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

E un algoritm destul de complicat, pentru o singură faţă, şi şi mai complicat pentru toate feţele.
Nu cred că se poate comunica în scris.

| bendis92 a răspuns:

Uita-te la patratelul din mijloc si vei vedea ca nu se schimba trebuie sa potrivesti culorile in functie de el, restul tine de dexteritatea tawinkingNumai bine!

| Adelina16 a răspuns:

Pai... am gasit un site foarte bun. Se explica foarte bine. http://www.speedcubing.ro/p-6/