| mihaela123A a întrebat:

Stie cineva cum se scapa de acnee in casa? As vrea sa scap rapid de cosuri.

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Bună mihaela!
1. Ai putea încerca să te speli pe faţă cu oţet sau cu zeamă de lămâie.
2. Ai putea să pui puţină pastă de dinţi pe coşuri, însă numai pe cele mai deranjante(Nu pune pe toată faţa). În câteva zile va începe să se micşoreze coşul.
3. Citeşte aici ( http://www.sanatateatv.ro/......-aparitie/ ) despre cauzele apariţiei coşurilor.
Succes și sper să reușești să scapi de coșuri. :)

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca ai iubit si ai inceput viata sexuala mariti programul de facut sex ca te ajuta sa dispara sau dai cu spirt in fiecare dimineata dupa ce te speli.

Răspuns utilizator avertizat