| Clorox a întrebat:

Stie cineva daca AnimeLover95 e bine?

8 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Ipotetic e bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ce sens? E viu, dar 'bine' sigur nu prea e.

| Clorox explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu cum sa dau de el, nu prea vrea sa-mi raspunda la mesaje...
I-am zis niste chestii care cred ca l-au suparat, dar macar a fost adevarul!
Trebuie sa stie ca adevarul doare!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Clorox):

In locul tau nici nu mi-as dori sa dau de o persoana de genul, din intrebarile lui iti dai seama ca are cateva probleme...sau mai multe probleme.

| Clorox explică (pentru anonim_4396):

Crezi ca daca o persoana are probleme trebuie sa te dai batut?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Clorox):

Cred ca nu trebuie sa am nicio tangenta cu o persoana de genul pentru ca nu poate fi schimbata, gandeam si eu ca el candva...cand aveam 10 ani.

| Ɗєℓυѕιση a răspuns:

E viu, intreg, etc.
Nu iti face griji. laughing