| AmphetamineGirl a întrebat:

Stie cineva daca baiatul acela(bogdan) de la "comanda la mine" de 14 ani din constantsa, are facebook sau hi5?big grin thnx:*
P. S emisiunea a fost difuzata pe 15.11.2010

18 răspunsuri:
| Mariaa20 a răspuns:

Hoo dilly rolling on the floor) catee admiratoare aii rolling on the floor))).

| AndreeaIoaana1406675e3 a răspuns:

Frate disperati mutati`va in constanta si faceti cunostinta

| InoTkd95 a răspuns:

Sigur ca are, dar slabe sanse sa-l gasestiwinking ...si eu sunt din constanta dar nu l-am vazut niciodata sau poate da dar nu l-am recunoscut

| UrăscPăstârnacul a răspuns:

Felicitari! Acum fa rost de id-ul lui si da-ni-l si noua devil

| LoveTwilightLove a răspuns:

Asta ma intrebam si eu

| Neeli a răspuns:

Asta incerc si eu sa aflu:-p...

| Kitty_7752 a răspuns:

Ne mai iei si bani?!? 1
E criza! puppy dog eyes
hai pe gratis nu se poathe?! smug puppy dog eyes
;]]
=p~!

| SaȘha_7030 a răspuns:

Chiar ca bunaciune=p~

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MM.nu'i cinestiecehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id-ul lui este dilydinctwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da are hi5. daca vrei til dau. sunt varsa da add: anashipunct

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cne vr id sau hi5 lu bogdan(dily) dati add:anashipunct

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dilii. tatii ai ceva admiratoare pe aici puppy dog eyes. imi dati cate 20 lei fiecare si va fac cunostiinta cu el :*.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il cunosc si da are hi5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uuu dilyyy >.< cate admiratoare ai :O

vam pup :*

si apropo nu va dau iD lui phbbbbt

| anooniim a răspuns:

Fratsiiee ce naibii parca e ultimul baiat de pe paman sa fim serios x_x o sa fie o gramada...dar nu mai fitzii si vooii moartee dupa ell...parka sunteti niste animale salbatice care vad ptr.prima data mankare. looolstraight face