| raresgicu a întrebat:

ce a facut Bogdan ala de la comnada la mine sau ce are de vreti sa vb cu el sau din astea ca n-am urmarit emisiunea atunci? emisiunea a fost difuzata pe 15.11.2010 funda

Răspuns Câştigător
| Andreea_5313 a răspuns:

Stii de ce vor ele sa vorbeasca cu el? Pt ca e simpatic.si stii cum sunt romancele astea."In libma"dupa oricine.
El a fost la Tv si astea vor sa vorbeasca cu el ca "daca daca ma fac si eu vedeta"
Mentalitatea pitipoancelor.

2 răspunsuri:
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Nici gramatic nu poti sa scriilaughing
n-am nu se scrie asa ci "n-am" laughing
si din astea se scrie separat de astealaughingrolling on the floor

| vasy007 a răspuns:

Corect...sincer nu am vast ce o facut da genu asta de emisiuni is regizate mi si sila sa ma uit... funda?happy