| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca David Tavare este casatorit?big grin

3 răspunsuri:
| Fllorentina a răspuns:

David tavare este nascut in anul 1984 in Spania.este un cantaret care a devenit faimos cu ajutorul hitului "summerlove ". Dealungul carierei sale a avut foarte mmulte colaborari.Cea mai recenta fiind cea cu DJ KIKO rivera in melodia "Victory". Am citit pe un site ca nu este casatori. Nu stiu daca este adevarat sau este doar gura targului!happy
Oricum sa stii ca sunt foarte putin informatii despre el atat pe internet cat si in reviste happy

baftakiss
Baftakiss

| Ebsghjs a răspuns:

David Tavare
Status marital : necasatorit
Nu, nu este! happy

| Misshaa a răspuns:

Nu cred