| CrisutzuxD a întrebat:

Stie cineva daca este o continuare la seria Fortele raului absolut. ultima a fost Rafuiala. exista o continuare? si daca e nu.no spuneti ca-mi frangeti inima.sad)

5 răspunsuri:
| CrisutzuxD explică:

Am o alta intrebare...este continuarea...continuarea relatiei dintre chloe si Derek:X:X:X?[:*:*:*:*:*:*]

| CrisutzuxD explică:

Cred ca nu crying(

| CrisutzuxD explică:

Kagome.am gasit eu ceva... povesti puse de fanii ...http://www.fanfiction.net/book/Darkest_Powers/
.unele sunt chiar amuzante.

| Catherine_8535 a răspuns:

Scuze că abia acum am văzut întrebarea. Din păcate nu. sad Chloe și Derek nu apar deloc în cartea asta.

| YuukiCrossYuuki a răspuns:

Oooofff...ce pacat ca nu mai este o continuare a relatiei dintre Chloe si Derek!crying
Cat mi-ar fi placut sa mai continue!
Mai am cateva capitole si termin si Rafuiala si imi pot imagina cum ar fi sa ma despart de aceste carti! Ar fi trebuit sa fie mai multe volume in seria asta!crying