| ralucaralu a întrebat:

Au aparut cu revista Bravo cartile din seria Fortele Raului Absolut. Ce va mai aparea in continuare? In revista nu am vazut nimic.

2 răspunsuri:
| FlyingFox a răspuns:

Acum in septembrie Bravo si Bravo Girl vor publica seria Vampirii Suduluihappy

| SoulEater44 a răspuns:

Incepand din 1 august a aparut a doua parte a faimoasei serii,, Jurnalele lui Stefan,,. Pana acum, la chioscuri au aparut din aceasta serie : pe 1 august-,, Spintecatorul,, iar pe 14 august-,, Azilul,, urmand ca pe 28 august sa apara al 6 si ultimul volum al seriei. Acesta se va numi :,, Constrangerea,,! Primele 3 volume care au aparut anul trecut in vara sunt :,, Inceputurile,,,,, Sete de sange,, si,, Nesatul,,! Sper ca te-am ajutat!