| Popmusic a întrebat:

Stie cineva daca exista un site sau ceva de genul in care sa ai propriul tau juranl? Si sa alegi daca poate fi public sau privat dar eu as prefera privadbig grin. Funda la cel mai bun site/siteuri!

Răspuns Câştigător
| Mihaelaa98 a răspuns:

Http://www.clopotel.ro/
Aicea iti faci cont si poti avea jurnalul tau privat sau public
poti face teste cum a fi. Cand te vei casatori
Poti sa vorbescti cu cine vei
Poti avea un grup
Poti avea fan club
poti primi clopotei (bani)
poti sa pui imagini
poti sa joci jocuri si sa faci recorduri
poti primi cadouri
daca ai intrat intr-un grup poti avea concursuri si sa castigi sau teme pentru a primi bani si multe altele sper sa iti placa eu sunt multumita de acest site
SUccess

LEdaMonsterBunny

1 răspuns:
| Paty3 a răspuns:

Da, si eu optez pentru. Clopotel. Poti sa iti faci un jurnal si daca vrei e privat daca nu, il lasi public. Bafta:*