| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca exista vreo metoda prin care sa micsorez din marimea sfarcurilor? Adica nu e genetic. Si e deranjant.

4 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu am auzit niciodata ca un baiat sa se planga de marimea sfarcurilor. laughing
Daca le ai mari, asta e, oricum nu ai ce sa faci, nu le poti micsora.Asa e gena ta, stramosii tai au avut sfarsurile mari, ii mostenesti, si nu poti sa faci nimic in legatura cu asta.
Sau poate esti gras, iar grasii au tatele si sfarcurile mari.Slabeste.

Răspuns utilizator avertizat
| FazzaNica a răspuns:

Practica sportul, inotul, la urma urmei sai in coarda, succesewinking